Slate7 VoiceTab
Fillimi Etiketat Slate7 VoiceTab

Etiketa: Slate7 VoiceTab

HP njofton për phablet-ët Slate6 dhe Slate7 VoiceTab

HP ditën e djeshme ka njoftuar për dy pajisje të reja Android. HP Slate6 VoiceTab dhe Slate7 VoiceTab që pritet të të fillojnë lançimin...