Snapdragon 820
Fillimi Etiketat Snapdragon 820

Etiketa: Snapdragon 820

Qualcomm Snapdragon 820 debuton sot

Qualcomm vetëm kishte njoftuar për chip-in Snapdragon 820 mirëpo për fat të keq nuk ishin dhënë me shumë detaje. Për ata të cilët janë...

Snapdragon 820 thuhet të jetë 50% më i fuqishëm se Exynos...

Exynos 7420 është procesor më i fuqishëm i Samsung-ut për momentin, i cili është përdorur në smartphone-ët e fundit, Samsung Galaxy S6 si dhe Note 5. Kurse kompania...