Snoop Dogg
Fillimi Etiketat Snoop Dogg

Etiketa: Snoop Dogg

Zëri i Snoop Dogg-it në Call Of Duty: Ghosts DLC

Loja e fundit Call of Duty: Ghosts DLC ka zgjedhur zërin e reperit të shumë njohur Snoop Dogg. Është paksa e çuditshme dhe qesharake...