Sony Honami
Fillimi Etiketat Sony Honami

Etiketa: Sony Honami

Sony ngacmon me Xperia Z1 nëpërmes Twitter-it

Sony në një konferencë shtypi të përfolur për 4 Shtator pritet të prezantoj një smartphone të ri, që mund të quhet Xperia Z1, ajo...

Smartphone-i Sony Honami me kamerë 20MP vjen në IFA 2013

Sipas thashethemeve, kompania Sony është duke punuar në një smartphone të ri, pajisja mund të quhet Sony Honami, dhe nëse thashethemet dalin të sakta...