Sony Xperia M4 Aqua
Fillimi Etiketat Sony Xperia M4 Aqua

Etiketa: Sony Xperia M4 Aqua

Prezantohet Sony Xperia M4 Aqua

Javën e kaluar kemi dëgjuar se smartphone-i i ri nga Sony, do të prezantohet në MWC 2015 dhe tani pikërisht Sony edhe e ka...