Sony Xperia Z Ultra
Fillimi Etiketat Sony Xperia Z Ultra

Etiketa: Sony Xperia Z Ultra

Sony njofton për modelin Xperia Z Ultra (versioni WiFi)

Xperia Z Ultra ishte lansuar vitin e kaluar si një phablet 6.4 inç, por këtij super smartphone-i të madh tani i bashkangjitet një model...

Prezantohet Sony Xperia Z Ultra

Sony Xperia Z Ultra ka qenë temë e thashethemeve gjatë javëve të fundit, janë shfaqur foto dhe dëgjuar disa specifika për smartphone-in. Kompania Sony...