Sony Xperia Z1
Fillimi Etiketat Sony Xperia Z1

Etiketa: Sony Xperia Z1

Sony Xperia Z1 fillon me marketing

Sony kishte zyrtarizuar smartphone-in e ri Sony Xperia Z1 javë më pare dhe gjithçka në lidhje me këtë pajisje tani më është e njohur....

Lansohet Sony Xperia Z1

Sony në ngjarjen e djeshme të cilën e kemi dhënë drejtpërdrejt duket se nuk ka lënë asnjë sekret pa përmendur në lidhje me smartphone-in...

Sony provokon me imazhe të reja të Xperia Z1

Kompania Japoneze Sony vazhdon me serine e publikimeve të #bestOfSony për smartphone-in e ri Xperia Z1/Honami, këtë herë duke zbuluar imazhe të kamerës së...

Sony ngacmon me Xperia Z1 nëpërmes Twitter-it

Sony në një konferencë shtypi të përfolur për 4 Shtator pritet të prezantoj një smartphone të ri, që mund të quhet Xperia Z1, ajo...