Sony Xperia Z3 Tablet Compact
Fillimi Etiketat Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Etiketa: Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Sony lanson pajisje smartphone dhe tablet të ilustruara

Sony sapo ka filluar lojën e modës me pajisjet Xperia Z3, Xperia Z3 Compact dhe Xperia Z3 Tablet Compact. Të gjitha këto pajisje tani vijnë...