Sony Xperia Z3
Fillimi Etiketat Sony Xperia Z3

Etiketa: Sony Xperia Z3

Sony lanson pajisje smartphone dhe tablet të ilustruara

Sony sapo ka filluar lojën e modës me pajisjet Xperia Z3, Xperia Z3 Compact dhe Xperia Z3 Tablet Compact. Të gjitha këto pajisje tani vijnë...

Sony Xperia Z3 vjen me 29 Tetor në T-Mobile

Kompania T-Mobile ka konfirmuar se smartphone i ri Sony Xperia Z3 do të jetë në dispozicion në rrjetin e saj që nga 29 tetori,...

Sony Xperia Z3 prezantohet me 3 Shtator

Sony Xperia Z3 pritet të prezantohet në konferencën IFA që do të mbahet me 3 Shtator. Smartphone më i ri nga Sony pritet të vijë...