Sony Xperia ZR
Fillimi Etiketat Sony Xperia ZR

Etiketa: Sony Xperia ZR

Sony Xperia ZR lansohet në SHBA

Sony Xperia ZR nga tani është në dispozicion direkt nga Sony në SHBA me çmim prej 499,99 $ dhe vjen në një varg të...

Sony njofton për smartphone-in e ri Xperia ZR

Muajin e kaluar, kanë rrjedhur thashetheme se Sony do të lansoi një smartphone i cili do të jetë shumë rezistent ndaj ujit. Pikërisht tani,...