Star
Fillimi Etiketat Star

Etiketa: Star

Samsung Galaxy Star me 2-SIM vetëm 70 €

Seria Star Galaxy nga Samsung është prezantuar në fillim të muajit Prill. Është një smartphone që përkrah 2 SIM kartela dhe vjen me sistemin...