Strategy Analytics
Fillimi Etiketat Strategy Analytics

Etiketa: Strategy Analytics

Xiaomi renditet prodhuesi i tretë më i madh në botë për...

Sipas një raporti të ri nga Strategy Analytics, Xiaomi tani është prodhuesi i tretë më i madh në botë i smartphone-ve pas Samsung-ut dhe...

Samsung e ka mundur Apple me shitjet rekord të smartphone-ve për...

Apple nuk është me e forta me shitjet rekord të smartphone-ve për tremujorin e fund-vitit (Q4) siç është raportuar. Sipas një raporti të ri...