STRIKE5
Fillimi Etiketat STRIKE5

Etiketa: STRIKE5

Mad Catz publikon tastierën S.T.R.I.K.E. 5

Ka tastiera dhe ka Mad Catz tastiera...dhe tani prodhuesi i tastierave të sofistikuara Mad Catz ka konstruktuar një lloj të ri të tastierës e pagëzuar me...