Synergy
Fillimi Etiketat Synergy

Etiketa: Synergy

Automjetet fluturuese vijnë së shpejti?

John McGinnis ka shpenzuar më shumë se dy dekada duke mësuar për inxhinieri aeronautike dhe tani mendon se ka një përgjigje për dilemën e...