Tastierë
Fillimi Etiketat Tastierë

Etiketa: Tastierë

Tastiera e re Logitech TK820 e kombinuar me touchpad

Logitech ka prezantuar tastierën e re wireless TK820, që ka të bashkangjitur një touchpad gjigand. Përveç përdorim normal pjesa me prekje (touch) si duket është e...

Mad Catz publikon tastierën S.T.R.I.K.E. 5

Ka tastiera dhe ka Mad Catz tastiera...dhe tani prodhuesi i tastierave të sofistikuara Mad Catz ka konstruktuar një lloj të ri të tastierës e pagëzuar me...

Pajisje shtesë nga Microsofti për tableta

Përderisa Microsoft po përgatitet te nxjerr ne treg tabelin e tyre te ri Surface, kjo kompani ka nisur një seri pajisjesh shtesë te projektuara...