Telefon
Fillimi Etiketat Telefon

Etiketa: Telefon

Zyrtare: Lansohet Sony Xperia C4

Thashethemet e më hershme për modelin Sony Xperia C4 morën fund, se pse tanimë ky modeli është prezantuar nga Sony si një pajisje e...

Microsoft Lumia 435 nga tani në dispozicion edhe në SHBA

Microsoft Lumia 435, e cila u prezantua në janar të këtij viti, nga është tani në dispozicion për blerje në Shtetet e Bashkuara. Versioni...

LG G4 është smartphone më i ri në treg

Modeli LG G4 është një model i cili sjell përmirësime harduerike dhe softuerike të shumta nga versioni paraprak LG G3. LG G4 përmban ekranin prej...

Acer Liquid X2 përkrahë 3 SIM kartela

Një numër i madh i përdoruesve posedojnë më shumë se një telefon. Njëri prej tyre ose dy janë personal, ose njëri është zyrtar, ose...

Huawei P8 është shitur në një ditë

Sasia e Smartphone-it Huawei P8 e cila doli në shitje në Kinë, është shitur e tëra në ditën e nisjes së shitjes. Pajisja ishte shitur...

Lansohet Asus ZenFone 2 në Indi

Asus ka lansuar smartphone-in Asus ZenFone 2 në Indi i cili do të shitet përmes shitësit në internet Flipkart në Indi. Asus ZenFone 2 vjen...

Prezantohet Xiaomi Mi 4i

Xiaomi ka prezantuar smartphone-in e tyre të ri Xiaomi Mi 4i cili do të vijë me një ekran Full HD 5 inç me një...

Lansohet Lenovo A5000 në Rusi

Lenovo ka lansuar smartphone-in A5000 në Rusi, një pajisje të rangut të mesëm që ka çmimin vetëm 227$. Lenovo A5000 sjell në vete një bateri...

Microsoft pritet të lanosn modelin Lumia 940

Microsoft pritet të lanson modelin Lumia 940 më vonë gjatë këtij viti dhe bazuar në thashetheme, ky model pritet të ketë specifika harduerike mbresëlënëse,...

Lansohet Sony Xperia Z4 dhe ja se cilat janë specifikat e...

Modeli Z4 nga seria tanimë globalisht e njohur Xperia nga Sony është prezantuar sot në Japoni. Ashtu siç është edhe përfolur deri më tani, modeli...

Samsung “inboxing” shfaqë brendësinë e S6 Edge

Tashmë jemi mësuar të shohim video të shpaketimit të produkteve të ndryshme e sidomos telefonave. Por, ajo çfarë Samsung ka bërë për ne është...

LG AKA së shpejti do të fillojë të shitet edhe jashtë...

Në muajin Nëntor të 2014, LG kishte publikuar një telefon të menqur Andoid unik i quajtur LG AKA. Një pajisje mobile që vjen me...