Telefon
Fillimi Etiketat Telefon

Etiketa: Telefon

Prezantohet BlackBerry Leap në MWC 2015

Në konferencën për shtyp në ngjarjen MWC 2015, BlackBerry prezantoi modelin e ri BlackBerry Leap, një pajisje e rangut të mesëm. BlackBerry Leap vjen me...

Prezantohet Sony Xperia M4 Aqua

Javën e kaluar kemi dëgjuar se smartphone-i i ri nga Sony, do të prezantohet në MWC 2015 dhe tani pikërisht Sony edhe e ka...

Lansohet Sony Xperia E4g

Sony ka lansuar një smartphone të ri Android, Xperia Sony E4g, i cili në fakt është versioni 4G LTE i modelit Xperia E4. Sony...

Lava lanson smartphone-in Iris X8, me çmim rreth 145$

Vetëm një ditë pasi që u prezantua në faqen e internetit e-commerce Flipkart, Lava zyrtarisht njoftoi për lansimin e smartphone-it Iris  X8 me një...

Lansohet Galaxy Note Edge me kristale Swarovski

Samsung ka lansuar modelin ekskluziv Samsung Galaxy Note Edge me kristale Swarovski i perbere nga rreth 1800 kristale Swarovski me shkëlqim në tërë pjesën...

Meizu M1 merr 100.000 para-porosi brenda një minute

Modeli Meizu M1 i cili disa javë më parë ishte prezantuar, sot brenda një minute ka marr rreth 100.000 para-porosi. Një sasi e madhe e...

Shfaqen karakteristikat të HTC Desire A55

Janë shfaqur disa informata për telefonin e ri nga HTC i koduar me emrin HTC Desire A55, dhe nëse specifikimet janë të sakta, atëherë...

Zyrtare: Samsung lanson smartphone-in Galaxy J1

Samsung sot njoftoi për lansimin e një smartphone-i të ri nga seria Galaxy i koduar me emrin Samsung Galaxy J1. Galaxy J1 është një...

LG shfaq një video për LG G Flex 2

LG G Flex 2 smartphone është prezantuar në ngjarjen CES 2015 në fillim të muajit janar, dhe tani kompania ka lansuar një video të...

Së shpejti pritet të prezantohet LG G4, një TOP pajisje

Dy javë më parë ishte publikuar një raport në lidhje me pasardhësin  e modelit LG G3, LG G4 i cili duke u bazuar në...

Zyrtare: Prezantohet Xiaomi Mi Note

Xiaomi ka prezantuar smartphone-in e ri Xiaomi Mi Note, një pajisje me specifika harduerike mbresëlënëse. Xiaomi Mi Note vjen me ekranin e plotë HD 5...

Samsung lanson smartphone-in Samsung Z1

Ketë javë ishin publikuar disa raporte për lanismin e një smartphone-i nga gjiganti Samsung me sistemin operativ nga Samsung, tani më i njohur si...