Telefon
Fillimi Etiketat Telefon

Etiketa: Telefon

Prezantohet Microsoft Lumia 532

Microsoft si duket është përqendruar në përditësimin e disa modeleve të serisë Lumia, duke ofruar një harduer më të mirë me një çmim të...

Zyrtare: Prezantohen specifika të Samsung Galaxy A7

Javën e kaluar smartphone i ri nga Samsung, Samsung Galaxy A7 ishte prezantuar në një konferencë shtypi në Malajzi, ndërsa sot Samsung zyrtarisht edhe...

Samsung Galaxy S6 do të prezantohet në dy versione në MWC

Gjatë disa javëve të fundit, ka pasur shumë thashetheme në lidhje me pasardhësin e modelit Galaxy S5 nga Samsung, Samsung Galaxy S6 të cilin...

Lenovo prezanton Smartphone-in Android A6000 në CES

Në ngjarjen CES 2015, Lenovo ka prezantuar një model të ri të smartphone-it i koduar me emrin Lenovo A6000. Lenovo A6000 karakterizohet me një ekran...

Zyrtare : Prezantohet smartphone-i Acer Liquid Z410

Edhe pse ngjarja e madhe CES 2015 fillon nesër, me ç’ rast pritet të prezantohen shumë pajisje të reja nga brendet botërore, për disa...

Rrjedhin detajet të BlackBerry Rio Z20

Pas zyrtarizimit të modelit BlackBerry Classic, si duket BlackBerry është duke punuar edhe në një model të ri, i koduar me emrin BlackBerry Rio...

Zyrtare: Lansohet Huawei Honor 6 Plus

Kompania Kineze Huawei, lansoi smartphone-in e ri Huawei Honor 6 Plus, një pajisje me specifika harduerike shumë të larta. Huawei Honor 6 Plus është përkrahur...

Rrjedhin më shumë detaje rreth modelit HTC Hima

Kohë më parë, HTC kishte njoftuar se është duke punuar në një pajisje të re, të cilën planifikon të lanson në mars të vitit...

Lenovo lanson Smartphone-in K3 Music Lemon

Lenovo sot ka lanusar një smartphone të ri në Kinë i quajtur Lenovo K3 Music Lemon. K3 Music Lemon nga Lenovo vjen me ekranin e...

iPhone 6 me ekranin 4 inç mund të lansohet vitin e...

Siç është e njohur, Apple ka lansuar dy modele të reja të iPhone 6 me madhësi të ndryshme të ekranit, 4,7 inç dhe 5.5...

Shfaqen informatat e para të HTC Desire 620

Modeli HTC Desire 620 nuk është zyrtarizuar ende, por shkurtimisht pajisja është shfaqur sot më herët në një faqe të internetit, dhe tani ne...

Lansohet smartphone-i Qualcomm Snapdragon 810 MDP

Qualcomm ka lanusar smartphone-in e parë me procesorin 64-BIT Snapdragon 810 i projektuar për t'u përdorur dhe testuar nga zhvilluesit. Smartphone-i Snapdragon 810 MDP vjen...