Telefona
Fillimi Etiketat Telefona

Etiketa: Telefona

LG G4 pritet të kushtojë më lire se Galaxy S6

Vetëm pak dite pasi u raportua se LG do të lansoj për shitje telefonin e ri të mençur G4 filluan të shpërndahen të dhëna...

Apple po përgatitet të publikojë 3 iPhone të rinj

Që kur u publikua iPhone 5, jemi mësuar që në Shtator të secilit vit të shohim Apple teksa publikon iPhone të ri dhe nuk...

Moto X i gjeneratës së tretë vjen këtë vjeshtë

Presidenti i kompanisë Motorola Rick Osterloh ka bërë disa njoftime lidhje me të ardhëm e kompanisë, dhe njëra ndër to është edhe lajmi rreth...

LG G3 mund të jetë me dimensione të ngjashme të Galaxy...

LG G3 pa dyshim që pritet të jetë një smartphone i kualitetit të lartë me ekran që spekulohet të jetë 5.5” Quad HD, procesorë...

Oppo Find 7 me mundësi për të “gjetur më shumë”

Mund të duket e panjohur për ne, por Oppo Electronics është një korporatë e madhe Kineze që merret me prodhimin e pajisjeve elektronike duke...

Nokia na udhëzon çfarë të bëjmë me telefonat e vjetër

Sa material nevojitet për të ndërtuar një telefon ? Në fakt shumë. Të ndërtosh diçka elektronike në këtë kohë nevojiten shumë elemente dhe pjesë...

Motorola Moto G i reziston ujit

Motorola Moto G ka mjaftë gjëra me të cilat mund të mburret, duke filluar nga çmimi tepër i volitshëm, dizajni i tij, fuqia procesorike...

Kur do të përditësohet smartphone juaj me Android 4.4 KitKat?

Dje zyrtarisht Google lansoi sistemin operativ më të ri Android 4.4 KikKat dhe pa dyshim ky është një përditësim i madh për platformën më...

Shkatërrohen 250 Samsung Galaxy S4 të falsifikuar

Nuk është e pazakontë të shohësh smartphone dhe pajisje tjera false në Kinë. Por në shtetet anëtare të BE-së jo edhe aq shumë. Pikërisht për...

Samsung Galaxy S5 do të vijë në versionin plastik dhe të...

Thashethemet se Samsung është në përgatitje e sipër të smartphone-it Galaxy S5 nuk kanë të ndalur. Te dhënat e reja rreth këtij produkti zbulojnë...

Zbulohen të dhëna rreth Samsung Galaxy Note 3 Neo

Nëpër faqe të ndryshme në internet kanë filluar të qarkullojnë foto me të dhënat e pajisjes së shumë pritur Samsung Note 3 Neo. Nëse...

Motorola Moto X nga 14 Janari në Evropë?

Pas suksesit me shitjen marramendëse të Moto G-së, Motorola është duke planifikuar që të shtoj edhe një smartphone tjetër në listën e produkteve  për...