Telefon
Fillimi Etiketat Telefon

Etiketa: Telefon

Prezantohet Lenovo Vibe K4 Note

Lenovo prezantoi pajisjen e re Vibe K4 Note i dedikuar për tregun indian. Pajisja pritet të ketë çmimin rreth 180$ dhe do të jenë...

Zyrtare: Samsung prezanton modelet Galaxy On5 dhe Galaxy On7 në Kinë

Samsung Kina njoftoi se dy modelet e reja Galaxy On5 dhe Galaxy On7 nga tani do të janë në dispozicion në tregun e Kinës....

Zbulohet imazhi i Samsung Galaxy S4

Fotografia që jeni duke e parë besohet të jetë pikërisht e smartphone-it të shumë  pritur Samsung Galaxy S4 (IV). Publikimi i kësaj fotoje ka...

Samsung Galaxy S4 së shpejti në treg

Samsung Galaxy S3 është pa dyshim një pajisje e pa rezistueshme për dëshirën e secilit. S3 jo vetëm që përmban specifikat harduerike të sofistikuara...

Sharp prezanton smartphone të ri

Sharp Aquos Phone SH930W është një telefoni për të cilin është pritur shumë. Ky smartphone ka ekran 5 inç me rezolucion 1080p FullHD i...

Zbulohen të dhëna për SmartPhone-in SprintFlash

Prodhuesi Kinez i telefonave ZTE mund të mos jetë shumë i njohur për ju, por kjo kompani gjigante është njëra ndër 5 kompanitë më të...

Nokia Lumia 510

Pak orë më parë  Nokia publikoi produktin e saj më të ri Lumia 510. Ky në fakt konsiderohet të jetë smartphone-i më i përballueshëm...

6 miliard abonentë të telefonit celular në botë

Sipas statistikave nuk besohet të ketë më shumë se 7 miliardë njerëz në këtë planet, dhe shumica dërrmuese e tyre kanë telefona celularë. Sipas...

Skuadra Windows Phone 8

Na kanë mbetur edhe një muaj e gjysëm deri në lançimin e Windows 8 dhe pajisjeve të bazuara në të. Është koha që të...

Vlerësim: Samsung Galaxy SII

Linja Galaxy nga Samsung fillon me Galaxy S, që ka qenë një sukses në të gjitha aspektet. Që kur ka dal në treg, para...