Temple Run
Fillimi Etiketat Temple Run

Etiketa: Temple Run

Temple Run 2 gati për iOS, javën tjetër për Android

Vazhdimi i lojës me lëvizje të papritura blockbuster e njohur si Temple Run është lansuar sot fillimisht në Zelandën e Re dhe do të...

Në ditën e Krishtlindjeve 2.5 milionë shkarkime të lojës Temple Run

Miliona burra, gra dhe fëmijë u zgjuan më 25 dhjetor për të gjetur një smartphone ose tabletë nën pemën e Krishtlindjeve të tyre. Pas...