Thashetheme
Fillimi Etiketat Thashetheme

Etiketa: Thashetheme

Paralajmërohet Acer Iconia Tab A220

Siç po duket Acer është duke u përgatitur të publikoj një produkt të ri. Është fjala pikërisht për pasardhësin e Iconia Tab A210 i...

Facebook smartphone, në prodhim nga HTC

Përkundër faktit se Mark Zuckerberg ka mohuar në mënyrë të përsëritur raportet se Facebook do të nxjerr smartphone-in e vet, gjigantit Facebook u janë kthyer...

Microsoft po teston smartphone të vet

Gjigandi Microsoft si duket po përgatitet për të hyrë në tregun e smartphone-ve. Një artikull i botuar në Wall Street Journal thotë se Microsoft është...

Zbulohen të dhëna për SmartPhone-in SprintFlash

Prodhuesi Kinez i telefonave ZTE mund të mos jetë shumë i njohur për ju, por kjo kompani gjigante është njëra ndër 5 kompanitë më të...

Galaxy S3 me Multi-View

Pronarët e Samsung Galaxy S3 para disa javëve kanë marrë përditësimin (update) e fundit për Android Jelly Bean 4.1 dhe menjëherë këto ditë janë...

Shfaqen fotografi: Google Nexus 10 më Android 4.2

Janë shfaqur më shumë detaje në lidhje me tabletën Google Nexus 10. Pajisja Nexus 10 pritet të shpallet të Hënën në një ngjarje që është...

A publikohen mesazhet private në Facebook?

Thashethemet për një problem teknik në rrjetin social të Facebook-ut ka ngritur shqetësimet nga përdoruesit e gjithë botës! Ky shqetësim është për arsye se...

Sharp në plan të mbyll 11.000 vende pune

Kompania japoneze për elektronikë Sharp do të nxjerr nga puna 11.000 punonjës nga e gjithë bota, në përpjekje për të ulur kostot dhe kthimin e kompanisë...

HTC ONE X 5 apo Google Nexus 5?

Kanë kaluar një vit që nga paraqitja e Samsung Galaxy Nexus dhe nëse Google vazhdon me traditën e saj atëherë shumë shpejt presim pasardhësin...

Paralajmërohet Samsung Galaxy S II Plus

Pas suksesit të paparë me shitjen e Samsung Galaxy S2 me më shumë se 30 milion njësi dhe S3 me më shumë se 20 milion...

Fotot paralajmëruese të Amazon Kindle Fire 2

Amazon Kindle Fire me të vërtet ishte ai qe i hapi rrugë çmimit prej 200 dollar për një tablet solid duke vazhduar disa muaj...

Zbulohet tableti më i ri i HTC i madhësisë 10-inç

Nëse këto imazhe të publikuara nga burime të pa-sigurta tani për tani konstatohen të jenë të vërteta, atëherë i bie që HTC të jetë...