Thashetheme
Fillimi Etiketat Thashetheme

Etiketa: Thashetheme

Zbulohen imazhe të qarta të tabletit Galaxy View

Samsung muajin e kaluar kishte ngacmuar me disa imazhe jo shumë të qarta për tabletin e ardhshëm të tyre Galaxy View, kurse tani vijnë disa imazhe tjera më...

Microsoft do të zëvendësoj Outlook.com me Office 365

Microsoft po shqyrton zëvendësimin e teknologjisë dhe ndërfaqes se Outlook.com me Office 365, nëse disa raporte dalin të jenë të vërteta. Kompania  gjatë këtij viti...

Lumia 640, smartphone i parë që do të marrë Windows 10

Smartphone-i i rangut të mesëm Lumia 640 mund të jetë smartphone-i e parë që do të marrë sistemin e ri operativ Windows 10, me përditësimin...

Sony Xperia Z4 mund të prezantohet me 20 prill

Kemi dëgjuar thashetheme të shumta rreth smartphone-it të ardhshëm Sony Xperia Z4, për të cilin tani po flitet se dita e prezantimit do të jetë këtij muaji. Sipas...

Smartwatch i ardhshëm i Oppo-së me bateri që rimbushet brenda disa...

Shumë kompani kohëve të fundit janë përqendruar në pajisje smartwatch, sigurisht për atë se kjo do të përdoret shumë në të ardhmen. Pajisje të tilla...

Samsung do të jetë furnizues i memorieve DRAM për iPhone 6S

Apple iPhone 6S nuk pritet të dal në treg me herët se muaji shtator i këtij viti, edhe pse kemi dëgjuar thashetheme të ndryshme sa...

Google në bisedime për blerjen e shërbimit për pagesa Softcard

Kompania Google thuhet se është duke menduar në blerjen e një shërbimi për pagesa. Për ketë kompani kjo nuk është diçka e re, kur...

Shfaqen karakteristikat e para të iPhone 6S dhe 6S Plus

Përderisa jemi në fillim të vitit si dhe është po thuajse shumë herët të flasim për modelet e reja të iPhone-ve nga Apple, tashmë...

Posterat e LG-së konfirmojnë lansimin e LG G Flex 2 në...

Thashethemet e fundit premtonin se gjenerata e dytë e smartphone-it G Flex do të vij këtë javë në ngjarjen CES, ku tani posterat e vendosur nga...

LG dhe Sony në CES 2015 pritet të prezantojnë TV me...

Consumer Electronics Show (CES) fillon javën e ardhshme, dhe sipas një raporti të fundit, të dy LG dhe Sony pritet të prezantojnë modele të reja të...

LG G4 mund të vijë me lapsin “G Pen” për të...

LG G3 pa dyshim ishte një nga smartphone-t më të mirë që u lansua në vitin 2014, kurse ketë vit pritet diçka edhe më e...

Sony thuhet se do të sjellë një tablet 12.9-inç super të...

Sony mund të vij me disa surpriza gjatë ngjarjes CES 2015, që pritet të nis në fillim të javës së ardhshme. Tani për tani...