The Sims 4
Fillimi Etiketat The Sims 4

Etiketa: The Sims 4

“The Sims 4” gati në 2014

Maxis dhe EA sot publikuan lojën “The Sims 4” e cila tani më është në zhvillim e sipër dhe do të lansohet për PC dhe Mac...