Toshiba Excite Go
Fillimi Etiketat Toshiba Excite Go

Etiketa: Toshiba Excite Go

Toshiba njofton për tabletin e ri Excite Go, 7-inç me Android

Toshiba ka njoftuar për një tablet të ri dhe të lirë, të emëruar Excite Go që vjen me versionin Android 4.4 KitKat dhe do të shitet me...