Trigonom
Fillimi Etiketat Trigonom

Etiketa: Trigonom

Trigonom lanson aplikacionin e radhës – “Numrat”

Për fëmijët nuk ka qenë asnjëherë më i lehtë dhe më argëtues mësimi i numrave në gjuhën shqipe. Pas suksesit të madh me aplikacionin...