TV
Fillimi Etiketat TV

Etiketa: TV

Sony me LED TV 80 inch, për festat e fundvitit

Sipas një burimi të afërm medial nga BGR me prodhuesin japonez për televizione Sony, thuhet se është duke u përgatitur për të filluar një...

Seria e re “HX850 Bravia TV” nga Sony

Gjiganti për elektronikë Sony Electronics ka prezantuar një seri të re të televisionit Bravia HX850. Këto modele vijnë me procesimë te videove Sony  X-Reality...

Porositi Televizion nëpërmes Amazon-it, i erdhi një pushkë ushtarake

Seth Horvitz një njeri i thjeshtë nga Washingtoni ka porositur një Televizion për banesën e tij nëpërmes Amazon-it, por nuk ka pritur qe në...

Logitech nxjerr ne treg web kamerën HD për TV

Logitech ka njoftuar për kamerën  te re TV Cam HD, një web kamerë me definicion të lartë për komunikim privat dhe video konferenca, është thënë...

Si bëhet lidhja prej një reciever-i ne dy televizione

Nëse keni një receiver kabllovik/satelit ose DVD player të lidhur me televizionin ekzistues dhe dëshironi të shiqoni programet/filmat në televizionin e dytë, në dhoma tjera...