Twitter Music
Fillimi Etiketat Twitter Music

Etiketa: Twitter Music

Twitter e interesuar të blejë shërbimin për audio SoundCloud

Twitter po përpiqet të blejë SoundCloud duke e bërë kështu një tjetër lëvizje në muzikë. SoundCloud me bazë në Berlin është një shërbim falas që...

Lansohet shërbimi Twitter #Music

Javën e kaluar kemi dëgjuar thashetheme në lidhje me shërbimin e ri nga Twitter, i emëruar #Music. Sot është publikuar zyrtarisht, dhe sipas blogut Twitter ky...

Aplikacioni “Twitter Music” mund të lansohet këtë fundjavë

Fansave të muzikës shumë shpejt mund t’ju ofrohet një aplikacion shtesë në listën e shkarkimeve, nëse thashethemet e fundit të shërbimit të ri muzikor...