Ubitus
Fillimi Etiketat Ubitus

Etiketa: Ubitus

LG dhe Ubitus njoftojnë për GameNow Cloud

Gjigandi i elektronikës LG është bashkuar me Ubitus, ku kjo e fundit është një nga kompanitë udhëheqëse në botë në zgjidhje të teknologjisë së...