Vevo
Fillimi Etiketat Vevo

Etiketa: Vevo

Youtube vazhdon me Vevon

YouTube rinovon marrëveshjen me Vevo, dhe blen 10% të aksioneve të kësaj kompanie për t’i mbajtur larg Facebook-ut videot muzikore, raporton “The Verge”. Google ka njoftuar...