Vibe X
Fillimi Etiketat Vibe X

Etiketa: Vibe X

Lenovo prezanton smartphone-in Vibe X dhe tabletin S5000

Lenovo gjatë panairit që po mbahet në IFA të Berlin-it të enjten ka njoftuar për dy produkte të reja të saj me platformën Android,...