Viber Desktop App 3.0
Fillimi Etiketat Viber Desktop App 3.0

Etiketa: Viber Desktop App 3.0

Lansohet aplikacioni “Viber Desktop App 3.0” për kompjuter

Shërbimi i njohur Viber, që shërben për mesazhe dhe thirrje të menjëhershme nëpërmes VOIP (Voice over IP) për smartphone, tani ka lansuar një aplikacion...