Viber
Fillimi Etiketat Viber

Etiketa: Viber

Aplikacioni Viber me probleme!

E plotësuar 22:04: Nëpërmes rrjeteve sociale Viber ka njoftuar se ka një problem që sipas tyre duket të jetë i përkohshëm. Ata kanë falënderuar...

Viber është shitur për 900 Milion $

Kompania japoneze Ratuken, ka njoftuar për blerjen e Viber në vlerë prej 900 milion $. Platforma Viber është bërë tejet e popullarizuar dhe tani ka...

Lansohet aplikacioni “Viber Desktop App 3.0” për kompjuter

Shërbimi i njohur Viber, që shërben për mesazhe dhe thirrje të menjëhershme nëpërmes VOIP (Voice over IP) për smartphone, tani ka lansuar një aplikacion...