Vine
Fillimi Etiketat Vine

Etiketa: Vine

Vine festoi një vjetorin me 18 minuta video interesante

Vine të premten festoi përvjetorin e saj të parë dhe për të festuar ketë moment ky shërbim ka publikuar një përmbledhje të videove më...

Vine për Windows Phone nga sot në dispozicion për shkarkim

Më herë kemi raportuar se Vine është duke zhvilluar aplikacionin e tyre për platformën Windows Phone, dhe ja sot ata kanë lansuar atë për pajisjet...

Aplikacioni Vine për Windows Phone në zhvillim

Nokia ka njoftuar dje se aplikacioni zyrtar Vine shumë shpejt do të vij tek platforma Windows Phone. Shërbimi Vine për shpërndarjen e videove të...

Vazhdon lufta Facebook – Twitter

Një ditë pas lasnimit të aplikacionit Vine nga Twitter, Facebook reagon në mënyrë të shpejt duke bllokuar shërbimet e aplikacionit në rrjetin e tij...

E plotësuar: Vine, aplikacioni për video në Twitter

E plotësuar (17:25) - Twitter tanimë ka njoftuar zyrtarisht për lançimin e aplikacionit Vine, një mënyrë të re për të shpërndarë video direkt nëpërmjet...