VW
Fillimi Etiketat VW

Etiketa: VW

Volkswagen lanson modele të reja të Beetle-it: Denim dhe Dune

Volkswagen në ngjarjen e madhe të automobilave "Auto Show" që po mbahet në Los Angeles, javën që shkoj ka prezantuar disa vetura të reja. Kompania e VW-së ka...