Walkman ZX2
Fillimi Etiketat Walkman ZX2

Etiketa: Walkman ZX2

Prezantohet Sony Walkman i ri

Pati shumë thashetheme për prezantimin e një Sony Walkman të ri në CES 2015 dhe këto thashetheme rezultuan të vërteta. Sot u prezantua Sony...