Windows app Store
Fillimi Etiketat Windows app Store

Etiketa: Windows app Store

Windows app Store tani ka 13.000 aplikacione

Disa muaj me parë Microsoft patë lëshuar dyqanin e tyre online Windows app Store së bashku me fillimin e sistemit operativ Windows 8, dhe...