Windows Blue
Fillimi Etiketat Windows Blue

Etiketa: Windows Blue

Microsoft arrin shitjen e 100 milionë licensave për Windows 8

Microsoft ka raportuar se ka shitur më shumë se 100 milionë licenca të saj për sistemin e ri operativ Windows 8. U janë dashur...

Windows 8 dhe Windows Phone 8 do të bashkohen në Windows...

Sipas një raporti të ri, Microsoft është duke punuar që të bashkojë sistemin operativ Windows dhe Windows Phone, nën një produkt të ri të...

Windows Blue mund të lansohet gjatë kësaj vere si Windows 8.1

Versioni i ardhshëm i sistemit operativ Windows nuk do të quhet Windows 9, siç ishte raportuar më herët. Sipas ZDNet, sistemit operativ, i cili...