World Cup 2014
Fillimi Etiketat World Cup 2014

Etiketa: World Cup 2014

FIFA lanson aplikacionin World Cup 2014 për iOS dhe Android

Grupi udhëheqës në FIFA është duke bërë përgatitjet për Kupën e Botës 2014 në Brazil duke lansuar kështu aplikacionin e ri për pajisjet iOS...