Xbox Music
Fillimi Etiketat Xbox Music

Etiketa: Xbox Music

Aplikacioni Xbox Music tani në dispozicion për iOS dhe Android

Shërbimi Microsoft Xbox Music  nga sot është në dispozicion edhe si aplikacion për pajisjet iOS dhe Android. Aplikacioni ofron muzikë pa pagesë (me reklama), aftësinë...

Microsoft përgatit versionin ueb për Xbox Music

Microsoft ka konfirmuar se do të nxjerr një version ueb për Xbox Music nga fillimi i javës së ardhshme, duke i dhënë një mënyrë...