Xhaketë
Fillimi Etiketat Xhaketë

Etiketa: Xhaketë

Tommy Hilfiger lanson xhaketa me panele solare

Tommy Hilfiger është një markë e njohur për sa i përket rrobave, por kësaj radhe ata po përpiqen të bëjnë bashkë modën dhe teknologjinë....