Xiaomi Red Rice
Fillimi Etiketat Xiaomi Red Rice

Etiketa: Xiaomi Red Rice

Xiaomi me smartphone të ri dhe çmime marramendëse

Vitin e kaluar, prodhuesi kinez Xiaomi tërhoqi vëmendjen e shume njerëzve nëpër botë duke lansuar ne treg telefona të mençur me procesorë katër-bërthamorë me...