Xolo Q3000
Fillimi Etiketat Xolo Q3000

Etiketa: Xolo Q3000

Lansohet Xolo Q3000

Prodhuesi indian lansoi smartphone-in e ri Xolo Q3000 i cili përkrahë dy SIM kartela dhe vjen me sistemin Android 4.2 Jelly Bean. Smartphone-i Xolo Q3000...