Xperia SP
Fillimi Etiketat Xperia SP

Etiketa: Xperia SP

Publikohen Smartphone Sony Xperia SP dhe Xperia L

Siç kemi raportuar edhe më parë, kompania Sony kishte paralajmëruar se së shpejti do të nxjerr në treg së paku dy modele të smartphone-ve, ky...