YotaPhone
Fillimi Etiketat YotaPhone

Etiketa: YotaPhone

Lansohet smartphone-i me dy ekrane “YotaPhone”

Pothuajse një vit më parë ishte publikuar modeli i smartphone-it YotaPhone, një pajisje që ofron dy ekrane, ekranin përpara normal kurse në anën e...

YotaPhone me dy ekrane, së shpejti në treg

Nga tani keni mundësi të keni një smartphone me dy ekrane dhe këtë opsion e ofron YotaPhone . YotaPhone është brend i kompanisë Ruse...