YOUM
Fillimi Etiketat YOUM

Etiketa: YOUM

Samsung prezanton ekranin fleksibil YOUM në CES 2013

Ne kemi raportuar edhe më parë për ekran fleksibil nga Samsung, të cilët tani janë prezantuar në CES dhe quhet youm, edhe pse këtë...