Z97X-SOC Force LN2
Fillimi Etiketat Z97X-SOC Force LN2

Etiketa: Z97X-SOC Force LN2

Memoria e re DDR3 arrin rekord botëror në 4.62GHz

Kingston dhe Gigabyte janë bashkuar për të arritur një rekord të ri botëror me memorie DDR3 e cila ka arritur shpejtësi në 4.62GHz duke përdorur...