ZTE Blade L2
Fillimi Etiketat ZTE Blade L2

Etiketa: ZTE Blade L2

ZTE Blade L2 lansohet në Evropë

ZTE njoftoi se modeli Blade L2 nga tani është në dispozicion edhe në Evropë, pikërisht në Spanjë dhe Greqi, ndërsa në vende të tjera...