ZTE Bluewatch
Fillimi Etiketat ZTE Bluewatch

Etiketa: ZTE Bluewatch

video

Prezantohet ZTE Bluewatch në CES 2014

Kompani kineze ZTE e njohur më mirë për prodhimin e tabletve dhe smartphone-ve këtë javë në CES 2014 ka prezantuar pajisjen e saj të re...