ZTE Grand S II
Fillimi Etiketat ZTE Grand S II

Etiketa: ZTE Grand S II

Smartphone-i ZTE Grand S II mund të vijë me 4GB RAM

Për smartphone-in ZTE Grand S II u njoftua në ngjarjen CES në muajin Janar dhe në atë kohë ky model u paraqit me 2GB...